Diecezjalna Pielgrzymka Osób z Niepełnosprawnościami

Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zaprasza na coroczną Diecezjalną Pielgrzymkę Osób z Niepełnosprawnościami, ich rodzin oraz pracowników placówek wspierających Osoby z Niepełnosprawnościami. Spotkanie pielgrzymkowe odbędzie się 11 czerwca 2024 r. (wtorek) w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu pod przewodnictwem Biskupa Edwarda Dajczaka. Pielgrzymka jest okazją, by spotkać się w tak pięknym gronie i razem trwać w bliskiej relacji z Bogiem, przeżywając niełatwą codzienność, tworząc wspólnotę żywego Kościoła.
Zapisy są możliwe poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem https://forms.gle/cVLPRwLgaAuDv6vh7 w terminie do 4 czerwca lub telefonicznie pod numerem telefonu 539-677-766

Plan spotkania pielgrzymkowego:
09:00 – Rejestracja
10:00 – Przywitanie Pielgrzymów i zawiązanie Wspólnoty
10:15 – Świadectwo Gościa Specjalnego- Pani Magdaleny Andruszkiewicz
10:45 – Koncert zespołu Megger Band
11:45 – Zespół Exodos i wprowadzenie Piety
12:00 – Msza Święta
13:00 – Posiłek, integracja
14:00- Przewidywany czas zakończenia

Serdecznie prosimy o poinformowanie wiernych o tym wydarzeniu podczas ogłoszeń duszpasterskich oraz zamieszczenie załączonego plakatu na portalu społecznościowym i stronie internetowej parafii.

Z Chrystusowym pozdrowieniem,
ks. Łukasz Bikun