Diecezjalne propozycje na Wielki Post

Serdecznie zapraszamy młodzież w Wielkim Poście do udziału (w formie hybrydowej) w następujących wydarzeniach:

• 19 lutego 2021 r. (piątek), godz. 2000Wielkopostne Czuwanie Młodych z koszalińskiej katedry
  • 26 marca 2021 r. (piątek), godz. 2000Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów do Skrzatusza
  • 29-30 marca 2021 r. (poniedziałek, wtorek), godz. 2000Wielkopostne Rekolekcje Młodzieżowe (on-line) – głosi bp Edward Dajczak

Wszystkie powyższe propozycje będą transmitowane przez naszą diecezjalną telewizję internetową “Dobre Media”. Jeżeli sytuacja się nie zmieni, to do osobistego udziału (z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego i limitu osób) zapraszamy młodzież z Koszalina (19 lutego) oraz maturzystów z okolic Skrzatusza (26 marca).

Oprawę muzyczną wielkopostnych wydarzeń zapewni Diakonia Muzyczna “Tyle Dobrego” pod kierownictwem ks. A. Oslisloka.

Serdecznie prosimy o pomoc z dotarciem z tym zaproszeniem do młodzieży w parafiach i na katechezie.

ks. Andrzej Zaniewski, diec. duszpasterz młodzieży