Zaproszenie na XI Ogólnopolską Pielgrzymkę Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

W imieniu abp. Józefa Górzyńskiego, Przewodniczącego Podkomisji ds. Służby Liturgicznej KEP, pragnę zaprosić na XI Ogólnopolską Pielgrzymkę Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej, która odbędzie się w sobotę 17 czerwca br. do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy, k. Nałęczowa (Archidiecezja Lubelska).

Program pielgrzymki
Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy
17 czerwca 2023 r. (sobota)

PROGRAM:
Recepcja do godz. 10.15
godz. 10.00 – zawiązanie wspólnoty oraz historia Sanktuarium
godz. 10.30 – konferencja – ks. dr hab. Adam Rybicki, prof. KUL: „Duchowość mężczyzny a Eucharystia” cz. I
godz. 11.15 – przygotowanie do Eucharystii
godz. 11.30 – Msza Święta pod przewodnictwem i z homilią abp. Stanisława Budzika, Metropolity Lubelskiego
godz. 13.15 – posiłek + indywidualne zwiedzanie sanktuarium
godz. 14.20 – konferencja – ks. dr hab. Adam Rybicki, prof. KUL: „Duchowość mężczyzny a Eucharystia” cz. II
godz. 15.00 – adoracja i koronka do Miłosierdzia Bożego
godz. 15.30 – rozesłanie

POZOSTAŁE INFORMACJE:
Ze względów organizacyjnych prosimy Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej oraz Księży, którzy podjęli decyzję, by uczestniczyć w pielgrzymce, o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie: www.lso-diecezja-lublin.pl w zakładce „wydarzenia”  =>  „pielgrzymka szafarzy”.

Koszt od osoby wynosi 20 zł (płatne w dniu pielgrzymki).
Zgłoszenie pozwoli organizatorom na przygotowanie odpowiedniej ilości porcji obiadowych.
Ostateczny termin zapisów: 12 czerwca.

Strona internetowa sanktuarium: www.sanktuarium-wawolnica.pl .
Więcej informacji na: www.lso-diecezja-lublin.pl , www.szafarze.kuria.lublin.pl , a także u ks. Krzysztofa Ora, tel. 609 830 588.