Rekolekcje dla młodzieży męskiej A.D. 2021

Od 5 lutego (piątek) do 7 lutego (niedziela), odbędą się – jak co roku – rekolekcje dla młodzieży męskiej, organizowane przez Wyższe Seminarium Duchowne w Koszalinie, w tym roku pod hasłem: SILNIEJSI KAŻDEGO DNIA. RAZEM ZE ŚW. JÓZEFEM.

Serdecznie zapraszamy młodzież męską OD 8. KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ, aby wspólnie przeżyć weekend.

Z uwagi na sytuację epidemiczną rekolekcje będą odbywać się online.

Zgłoszenia przyjmowane są do 2 lutego mailowo: wsdkoszalin.rekolekcje@gmail.com lub bezpośrednio do kleryka Maksymiliana Atałapa – tel. 727 273 627. Informacje szczegółowe na temat rekolekcji będą na bieżąco pojawiać się na stronie internetowej Seminarium oraz na seminaryjnym profilu facebookowym.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zainteresowaniu rekolekcjami młodych, którzy mogliby wziąć w nich udział, jak i przekazanie informacji o nich w ramach ogłoszeń duszpasterskich.

Za wszelką życzliwość wyrażamy naszą wdzięczność.

Z wyrazami szacunku i modlitwy
ks. Remigiusz Szauer, prefekt WSD