Warsztatach Muzyki Liturgicznej w koszalińskim CEFie

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w Warsztatach Muzyki Liturgicznej, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca w koszalińskim CEFie.
 
Poprowadzą je Paweł Bębenek i Piotr Pałka. Zapisy przyjmowane będą do 30 kwietnia. Udział mogą wziąć chóry, schole, zespoły śpiewacze ale też indywidualne osoby, które chcą kształcić swój warsztat. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli pogłębić swoją wiedzę z zakresu emisji głosu oraz muzyki liturgicznej a także poszerzyć swój repertuar o nowe pieśni wielogłosowe. Informacje i formularz zgłoszeniowy na parafiaignacego.pl . Na zakończenie warsztatów uroczysta Msza święta w niedzielę 9 czerwca o godz. 10:00 w kościele pw. św. Ignacego z Loyoli w Koszalinie, a po niej koncert w wykonaniu uczestników warsztatów.
 
Organizatorzy

IMG_9291