Zjazd Katolickich Webmasterów

W tym roku 8 czerwca organizujemy po raz pierwszy Zjazd Katolickich Webmasterów. Odbędzie się on w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

Jest to propozycja formacyjna, warsztatowa i integracyjna dla osób, które zajmują się szeroko pojętą komunikacją parafii, zgromadzeń, instytucji, ruchów w internecie, czyli prowadzą strony www tych podmiotów, a także profile w mediach społecznościowych.

Chcemy dać tym osobom szansę poszerzenia horyzontów, podniesienie kwalifikacji oraz poznania się nawzajem.

Oferta spotkania jest bardzo bogata, a cena stosunkowo niska jak na tego rodzaju szkolenie.

Zapraszam do zapoznania się z programem (w załączniku) i do pomyślenia, czy nie warto byłoby zaproponować komuś to wydarzenie.

Koszt: 100 zł//os.
Zapisy do 26 maja na adres: rzecznik.diecezjakoszalin@gmail.com

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt:
ks. Wojciech Parfianowicz, rzecznik prasowy diecezji